…a ještě navíc!

STÁLÁ NABÍDKA PROHLÍDEK

Prohlídka kláštera

Každý den v sezóně a mimosezónu o víkendu a svátcích se konají pravidelné  prohlídky konventu kláštera s přilehlým kostelem Narození Panny Marie, který po požáru na počátku 18. století přestavěl významný český architekt Jan Blažej Santini. Celá prohlídka je bezbariérová a mohou ji absolvovat i návštěvníci s omezenou mobilitou, nebo na invalidním vozíku.

Venkovní prohlídka

Pro zájemce nabízíme na objednání komentované prohlídky celého areálu kláštera. Při prohlídce Vám ukážeme mimo jiné Kostel sv. Petra a Pavla, baštu, mlýn, opatství, Trčkův hrad, zahradní domek, úřední dům a kostel narození Panny Marie. U každé budovy se dozvíte k jakému účelu slouží a také něco o její historii.Každý účastník prohlídky obdrží pamětní listinu.

Prohlídka pivovaru

    • historie klášterního pivovaru, výklad stromu piv, ve kterém jsou obsaženy základní druhy ve světě vyráběných piv; výklad klasické výroby piva, technologický postup vaření piva v Želivské klášterním pivovaru, prohlídka jednotlivých zařízení, kontrolní procesy technologie výroby piva; řízená DEGUSTACE vyráběných piv

… A MNOHÉ JINÉ ZAJÍMAVÉ AKCE

Hrané prohlídky

Nočné prohlídky

Koncerty

RÁDI VÁM PŮJČIME

TREKINGOVÁ KOLA

HOLE NA NORDIC WALKING

KAM NA PROCHÁZKU

MALÁ PŘEHRADA

Pěšky cca 30 min.

v.n. TRNÁVKA

Pěšky cca 30 min.

MALÁ ELEKTRÁRNA

Pěšky cca 60 min.

SEDLICKÁ PŘEHRADA

Pěšky cca 90 min.

PANÍ SKÁLA

Pěšky cca 30 min.

ČERVENÁ ŘEČICE

Pěšky cca 60 min.