Restaurace

V klášterní restauraci pro Vás připravujeme pokrmy z české kuchyně v podání šéfkuchaře Aleše Váhy. Na našem jídelním lístku naleznete typicky česká jídla, jako je například svíčková na smetaně, pečená kachna, hovězí líčka na černém pivě nebo filety z candáta a jiné sladkovodní ryby. Dále pak speciality připravené s použitím vlastního piva, netradiční české dezerty nebo pochutiny k pivu.

Výhled na pivovar a vaření piva nebo venkovní posezení s romantickým výhledem do klášterních zahrad v prostředí historického klášterního objektu. Interiér s klenutými stropy, velkými prosklenými tabulemi symbolizující klášter a historické obrazy tvoří správnou atmosféru klášterní restaurace.

          Denní menu

Každý den pro Vás připravujeme aktuální nabídku hotových jídel z české kuchyně. Denní menu se skládá ze 2 hlavních jídel a ze 2 polévek.

           Hudební večery

V letní sezóně pořádáme hudební večery s živou hudbou a různé hudební akce, které dokreslují romantickou atmosféru.

            Venkovní terasa

V letní sezóně můžete využít posezení na venkovní terase a užít si krásný pohled do klášterních zahrad.

           Klášterní pivo

Ve stálé nabídce naleznete klášterní pivo přímo z pivovaru a řadu dalších sezónních pivních speciálů, včetně Klášterní pivní limonády.

Jsme klášterní restaurace a máme vlastní klášterní pivovar umístěný přímo v prostorách restaurace s privátní značkou piva. Můžete tak ochutnat naše pivní speciály přímo v klášterní restauraci, prohlédnout si pivovar a proces vaření piva nebo ochutnat speciality připravované na pivě.

  • Hovězí líčka na černém pivě Falco, bramborová kaše ( černé pivo Falco)
  • Pivní zmrzlina – karamelová zmrzlina na macerovaných švestkách s redukcí z černého piva a sladovou drobenkou
  • Tažený pivní závin s jablky a zmrzlinou
  • Pivní limonáda Haštal
  • Pivní limonáda Falco

Otevírací doba restaurace

Klášterní restaurace je skvělým místem pro romantickou večeři, rodinný oběd při vyjížďce do přírody, pro oslavu důležitých životních událostí či obchodní schůzku. Lze si také pronajmout část nebo celou restauraci pro speciální příležitosti jako jsou rodinné oslavy, křtiny, firemní večírky, tiskové konference a další firemní aktivity.