Svatby

Svatby a oslavy

velký den, dlouhé hodiny a dny příprav. To vše pro jeden okamžik. Víme, jak moc těžké je najít to správné místo na svatbu a zároveň zorganizovat všechny přípravy včetně jejího průběhu.

Proto Vám nabízíme kompletní svatební servis a uspořádání, jak civilní, tak církevní svatby na klíč v našem svatebním areálu, přímo v prostředí želivského kláštera.

 

 

Uspořádání svatebního obřadu

Možnost uspořádání církevní i civilní svatby v prostorách kláštera. Na výběr jsou vnitřní i venkovní prostory včetně venkovních zahrad.

Svatební hostiny a rauty

Připravíme pro Vás svatební hostinu nebo raut včetně speciálního svatebního menu, večerní posezení, garden-party, venkovní grilování.

Veškeré svatební dekorace

Nabízíme kompletní zajištění svatebních příprav a dekorací podle Vašich představ.

Kompletní svatební servis

Kadeřník, svatební tradice, svatební kytice, květinová výzdoba, hudební doprovod, transport hostů a doprovodný program.

Naše služby

Výběr místa na svatbu

Aby nevěsta vůbec mohla hodit svatební kyticí, potřebuje nejdřív najít to správné místo. V našem areálu kláštera Želiv Vám uspořádáme civilní i církevní obřad. Navíc si můžete vybrat, jak venkovní svatbu v přírodě, tak svatbu ve vnitřních prostorách kláštera nebo přímo v kostele Narození Panny Marie.

Želivský klášter je areál s více než 870 lety historie, s atmosférou tajemného a duchovního podtextu v klidném prostředí, a proto je ideálním místem pro Vaši tradiční i zcela netradiční svatbu.

Jaké jsou místa pro svatební obřad ?

  • opatská zahrada – civilní obřad
  • sál České nebe – civilní obřad
  • kostel Narození panny Marie – církevní obřad
  • kaplička nd Želivem

Svatební dekorace a servis

Zahoďte starosti za hlavu a nechcete přípravy na nás. Postaráme se o vše!

Nabízíme uspořádání a organizaci svatebních obřadů, svatební hostiny a rautu, zařízení veškerých příprav, výzdoby a svatební dekorace včetně veškerého servisu, jako například obstarání květinové výzdoby a svatební kytice, zajištění svatebního dortu, hudebního doprovodu a transportu nebo poradíme se svatebními tradicemi a průběhem svatby. Vše uzpůsobíme Vašim potřebám, aby jste si mohli nerušeně užít Váš velký den.

Svatební hostina a menu

Zabezpečíme veškeré cateringové služby spojené se svatební hostinou, připravíme slavnostní tabuli se speciálním svatebním menu pro novomanžele a svatebčany, svatební dort, raut nebo večerní grilování v zahradách a následnou garden party.

Kapacity

  • Svatební hostina v klášterní restauraci až pro 100 osob
  • Garden party v klášterních zahradách až pro 150 osob

Ubytování

Pro svatebčany nabízíme netradiční ubytování v HOTELU KLÁŠTER ŽELIV, který je součástí areálu želivského kláštera. Klenuté stropy, vysoká okna a dveře, historický styl nábytku a purpurové záclony dají svatebnímu dni královskou atmosféru.

Pro novomanžele máme připravené DeLuxe svatební apartmá s exkluzivním nábytkem. Pro svatebčany je k dispozici až 76 lůžek ve 30 pokojích různých typů.