Pivní koupel


Koupel s blahodárnými účinky je skutečné požehnání pro ty, kteří bojují s kožními problémy.

Slad zkrášluje a regeneruje pokožku, stejně jako pivovarské kvasnice, které mají dobrý vliv na svaly a nervový systém.

Pro nejblahodárnější účinek pro Vás do koupele mícháme chmel, slad, pivovarské kvasnice a mořskou sůl.

Chmel je velmi stará bylina, která má sedativní účinek. Může být použit k léčbě poruch spánku, úzkosti a nervového vyčerpání. Je to přirozený prostředek proti stresu. V oblasti pivovarnictví je rozšířen ve většině zemí Evropy od 8. století. Díky svým čisticím, aromatickým a konzervačním vlastnostem byl oblíbený. Nezanedbatelný je i jeho zklidňující účinek. Vědci objevili v chmelu více než 150 přísad.

Slad je produkt vyrobený klíčením ječmene, pšenice a dalších zrn. Ječná vláknina obsahuje beta-glukan. Výzkumy ukazují, že snižuje inzulínovou rezistenci a hladinu cholesterolu, čímž snižuje riziko obezity a posiluje imunitní systém.

Pivovarské kvasnice napomáhají krevnímu oběhu, otevírají póry pokožky a tím se z těla odvádějí toxiny. Kvasinky regenerují vrstvy pokožky díky obsahu vitamínu B a bílkovin. Obsahuje především vodu, minerální látky, tuky, sacharidy a vitamin B.

Mořská sůl se vstřebává do svrchní vrstvy pokožky a navazuje na sebe vodu a v ní rozpuštěné účinné látky. Množství minerálů v mořské soli má dobrý vliv na vaše svaly. Dělá vaši pleť zářivou, pevnou a mladistvou, je skvělá i proti stresu.Ing. Jiří Škoda

Tvorba webových stránek, vývoj aplikací i komplexních softwarových systémů

IČO: 07217978

Email: jiri.skoda@media-sol.com

Mobil: +420 728 452 969